Ex-wethouder Seyit Yeyden van de PVDA Helmond is benoemd als voorzitter van de Deelgemeente Feyenoord in Rotterdam.
Yeyden heeft in zijn Portefeuille: Algemene Bestuurszaken, Economie, Openbare Orde en Veiligheid, en Bestuurlijke Verniewing.
Dit lijkt mij geen makkelijke klus gezien de problematiek die er speelt en als ik het goed begrijp kun je de baan van voorzitter Dagelijks Bestuur van een Deelgemeente gelijk stellen aan een Burgemeestersfunctie.
Persoonlijk kan ik hem geen ongelijk geven dat hij daarvoor kiest want de PVDA Helmond zit in een dal waar ze voorlopig niet uitkomen en nu zeker niet met zo’n Boetzkes als fractievoorzitter.
Ik ben benieuwd hoelang dit goed blijft gaan in Helmond, overigens had ik liever Fons Jacobs zien vertrekken naar Rotterdam.
Deelgemeentesecretaris Jerry Wenting, voorzitter Seyit Yeyden (Pvda), Marit van der Riet (GroenLinks), Turan Yazir (CDA), plaatsvervangend voorzitter Renxc3xa9 Kronenberg (PvdA)