Gisteren met een bestuurslid van het PHB. wat staat voor Platform Helmondse Bewonersorganisaaties, op cursus geweest.
Dit op uitnodiging van HBO De Peel, wat weer staat voor Huurders Belangen Organisatie, die opkomt voor de belangen van de huurders van Woningbouwcorporatie Bergopwaarts@BOW uit Deurne.
De cursus had betrekking op de samenwerking die er zou moeten zijn tussen huurders en de VvE, Vereniging van Eigenaren, die samen in een appartementencomplex wonen.
Het was een zeer leerzame dag en het meest opmerkelijke vond ik dat er ook de nodige medewerkers van de corporatie aanwezig waren om de nodige kennis van deze voor de meesten nog nieuwe materie op te doen.
Tussen de middag de benen even gestrekt en het mag gezegd worden in Deurne hebben ze het goed voor elkaar. Klik maar eens op de foto’s.
T is alleen jammer dat het voorste gedeelte van de oude kern leeg is gelopen. Ik hoop dat men het toch weer voor elkaar krijgt om ook deze weer bij het centrum te betrekken.
En niet te minne, het parkeren in de parkeergarage is daar nog goed te betalen!!